Witamy na stronie Parasol Expert!

Parasol Expert

Założony przez jednych z najbardziej kompetentnych specjalistów w branży.

Parasol Expert jest wiodącym dostawcą parasoli w Polsce!

Dostarczyliśmy dziesiątki tysięcy wysokiej jakości i trwałych parasoli dla zadowolonych klientów na całym świecie.

Piękny parasol może błyskawicznie przekształcić każdą przestrzeń zewnętrzną. Wraz z rosnącą liczbą osób pragnących rozszerzyć swój styl życia na świeżym powietrzu, parasole stają się niezbędnym dodatkiem.

Stylowy i praktyczny parasol wzmacnia każdą przestrzeń na zewnątrz i tworzy relaksującą i komfortową atmosferę do spożywania posiłków na świeżym powietrzu lub korzystania z przyjemnego zacienienia podczas leniuchowania nad basenem.

Parasol Expert dostarcza wysokiej jakości parasole od wiodących w branży marek, w tym Bambrella, Elbrau, Heritage, Pegasus, Quattro, Shelter i Stellar.

Oferujemy szeroką gamę parasoli z bambusa, aluminium i stali nierdzewnej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz parasoli ze słupkiem centralnym, czy parasola wspornikowego, pomożemy spełnić wszystkie Twoje wymagania.

Wszystkie parasole Parasol Expert są wysokiej jakości i mogą być użyte podczas trwania różnego rodzaju przyjęciach, imprezach sportowych, towarzyskich i gościnnych.

Nasze parasole można znaleźć w wielu miejscach, takich jak hotele, restauracje, kawiarnie, puby, kluby golfowe i domy prywatne.

Nadrukowane parasole stanowią idealne narzędzie reklamowe dla branży hotelarskiej i restauracyjnej. Nasi eksperci mają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dostarczaniu profesjonalnie zaprojektowanych i wydrukowanych parasoli dla międzynarodowych i globalnych marek.

Nasza spersonalizowana usługa jest dostosowana do potrzeb firm każdej wielkości. Niezależnie od tego, czy jest to firma międzynarodowa, czy niezależna, wszystkie nasze parasole mogą być drukowane zwykłym tekstem lub pełnokolorowym pantonem.

Wariacje kolorystyczne Parasol Expert są duże gdyż możemy drukować w najwyższej jakości w dowolnym wybranym przez klienta kolorze. Możemy również dostosować parasole do Państwa życzeń i w razie potrzeby zapewnić światło i ogrzewanie.

Nasza wizja w Parasol Expert jest prosta. Dostarczyć silne, trwałe i dobrze zaprojektowane parasole, które będą służyć przez wiele lat!