Najlepsze parasole do kawiarni

Szukasz idealnego parasola do kawiarni? Parasol Expert oferuje szeroką gamę wysokiej jakości parasoli komercyjnych, które idealnie nadają się do zaadaptowania w kawiarni lub restauracji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz parasola z masztem centralnym,  parasola bocznego czy dużego komercyjnego parasola, Parasol Expert ma dla Ciebie odpowiedni parasol!
Elegancki i szykowny parasol upiększa każdą przestrzeń, tworząc spokojną i komfortową atmosferę, w której goście mogą się zrelaksować i cieszyć z zadaszenia.
Parasol Expert oferuje pełną obsługę druku na parasolach kawiarnianych, posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dostarczaniu parasoli do indywidualnych i krajowych sieci kawiarni. Pomożemy Ci w Twoich wyborach dotyczących druku, użycia kolorów czy doboru odpowiedniej techniki drukowania do Twojego logo. Niezależnie czy to jest proste tekstowe logo czy też pełnokolorowe, jesteśmy w stanie zrealizować każdy typ projektu! Nasza spersonalizowana usługa jest zaprojektowana tak, aby sprostać wymaganiom wszystkich rozmiarów firm, zarówno międzynarodowych sieci, jak i niezależnych kawiarni, którym chętnie doradzamy!

Parasole z masztem centralnym

Parasole z masztem środkowym polecane do kawiarni.

Parasole boczne

Parasole z masztem bocznym zalecane do kawiarni.

Duże parasole

Duże komercyjne parasole zalecane do kawiarni.