Najlepsze parasole dla hoteli

Szukasz idealnego parasola hotelowego? Parasol Expert oferuje kompleksową kolekcję wysokiej jakości parasoli komercyjnych, które idealnie nadają się do hoteli. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz parasola z centralnym masztem, parasola bocznego lub też dużego komercyjnego parasola znajdziesz duży wybór na naszej stronie!

Stylowy i wyrafinowany parasol wzmacnia każdy taras hotelowy, patio, ogród lub basen, tworząc idealną przestrzeń do jedzenia na świeżym powietrzu lub relaksu dla każdego hotelowego gościa. W razie potrzeby parasole mogą być dostosowane do potrzeb klienta. Oferujemy dodatkowe akcesoria oświetleniowe oraz systemy grzewcze.

Parasol Expert dostarcza wiodące w branży parasole odporne na silne podmuchy wiatru i zostały przetestowane w tunelach wiatrowych oraz zaprojektowane tak, aby zapewnić niezrównaną wytrzymałość i trwałość.

Parasol Expert oferuje kompletną usługę druku na parasolach dla wszelkiego rodzaju hoteli. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w zaopatrywaniu indywidualnych, krajowych i globalnych sieci hotelowych, możemy pomóc Ci w realizacji Twoich potrzeb w zakresie druku, od prostego tekstu po pełnokolorowe logo, żadne zadanie nie jest dla nas problemem!

Nasza spersonalizowana usługa jest zaprojektowana tak, aby sprostać potrzebom firm różnej wielkości, niezależnie od tego, czy jesteś międzynarodową siecią, czy niezależnym hotelem, jesteśmy tu, aby pomóc!

Parasol for hotel

Parasole z masztem centralnym

Parasole z masztem środkowym polecane do hoteli

Duże komercyjne parasole hotelowe

Do hoteli zalecane są duże komercyjne parasole.