Szukasz idealnego parasola, pawilonu lub parasola z indywidualną marką do promocji swojej firmy?

W Parasol Expert rozumiemy, jak ważna jest rozpoznawalność marki we współczesnym świecie biznesu i jak marka korporacyjna wpływa na to, jak ludzie postrzegają Twoją firmę.

Szyte na miarę parasole i parasole firmowe są doskonałym, wysoce efektywnym i ekonomicznym narzędziem marketingowym dla każdej firmy.

Parasole, pawilony czy parasole z nadrukowanym logo firmy lub pełnokolorowym brandingiem oferują nie tylko przyciągające wzrok i odważne spojrzenie, ale także superfunkcjonalną wypowiedź reklamową.

Nasz zespół ekspertów, składający się z własnych projektantów, jest pod ręką, aby poprowadzić Państwa przez proces projektowania i wyprodukować idealny, zindywidualizowany produkt.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy, że otrzymasz parasol, na który zasługuje Twoja firma.

  • Nie ma minimalnej ilości! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz 1 lub 1000 sztuk, nasi eksperci od parasoli pomogą jedostarczyć!

 

Nie ma minimalnej ilości!

Niezależnie czy potrzebujesz 1 parasolki czy 1000 możemy to zrealizować!

Materiał ramy

Rama dostępna w wersji drewnianej, aluminiowej lub stalowej.

Wysoka jakość

Produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach

Proces druku

Sitodruk, druk cyfrowy i pełnokolorowy sitodruk Pantone.

Sitodruk

Używamy sitodruku dla logo z minimalną ilością kolorów i stosunkowo prostym wyglądem – to jest to, czym jest większość logo. Sitodruk, podobnie jak druk winylowy, jest stosowany, gdy logo jest nanoszone na kolor zadaszenia, np. czarny lub biały. Sitodruk jest najbardziej opłacalny, gdy potrzeba 5 lub więcej parasoli. Jeśli potrzebujesz mniej parasoli, zalecamy drukowanie na winylu jako ekonomiczną alternatywę. Z sitodruku, Twój projekt pozostaje jasny i wyraźny.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy jest dobrą techniką dla żywych, skomplikowanych wzorów i wzorów. Druk cyfrowy przenosi Twój projekt cyfrowy i drukuje nieograniczoną liczbę kolorów na rolce białego materiału. Metoda ta jest coraz bardziej efektywna kosztowo, a my otrzymujemy świetne opinie na temat trwałości koloru po długiej ekspozycji na słońce.

Druk termotransferowy winylowy

Z nadrukiem na winylu, Twoje logo jest przenoszone na jeden z naszych podstawowych kolorów, np. biały lub czarny, przy użyciu procesu hot-stamping. Ta technika jest świetna, jeśli masz logo z dużą ilością kolorów lub logo ze skomplikowanymi szczegółami. Druk winylowy jest również świetny, jeśli potrzebujesz minimalnego nakładu druku, nawet jeśli jest to tylko jedno logo, druk winylowy byłby naszym pierwszym wyborem. Winylowe rozwiązanie druku jest idealne dla małych kawiarni, restauracji, pubów i klubów, które potrzebują drukowanych parasoli.

Pełnokolorowe drukowanie sitodrukowe Pantone

Pełnokolorowy sitodruk pantonowy to właśnie to – całe czasza parasola będzie w Twoim unikalnym projekcie. Możemy nadrukować każdy spośród kolorów tęczy. Przy użyciu tej techniki Twój parasol może mieć aż do 10 różnych kolorów na parasol. Ze względu na koszty założenia, technika ta jest idealna dla dużych zamówień (minimum 15) i często przyciąga duże firmy produkujące napoje, browary, parki tematyczne i hotele.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz pomocy lub potrzebujesz dalszych informacji, skontaktuj się z zespołem sprzedaży Parasol Expert.

Od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00