Profesjonalne parasole z nadrukiem logo

Parasol Expert dostarczy Ci perfekcyjnie wydrukowany parasol!

 

Nadrukowane parasole są idealnym nośnikiem reklamy dla każdej branży. Parasol Expert mają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dostarczaniu profesjonalnie zaprojektowanych i wydrukowanych parasoli dla międzynarodowych i globalnych marek. Nasze zindywidualizowane usługi są dostosowane do potrzeb firm różnej wielkości, niezależnie od tego, czy są to firmy międzynarodowe, czy niezależne. Wszystkie nasze parasole mogą być drukowane zwykłym tekstem lub kolorowym drukiem Pantone.

Niestandardowe drukowane parasole oferują firmom funkcjonalną, ekonomiczną opcję marketingową, która zapewnia bardzo skuteczny sposób budowania marki. Parasole z nadrukowanym logo lub pełnokolorowy brandingiem są doskonałym narzędziem reklamowym dla każdej firmy, która chce wypromować swoją markę lub usługę.

Parasol Expert oferuje kompletną usługę druku dla wszystkich parasoli. Jeśli potrzebujesz indywidualnego logo lub dużego zamówienia seryjnego, możemy zaoferować Ci fachowy serwis dla wszystkich Twoich potrzeb i wymagań.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz pomocy lub potrzebujesz dalszych informacji, skontaktuj się z zespołem s Parasol Expert.

Od poniedziałku do piątku
od 10.00 do 17.00

Sitodruk

Używamy sitodruku dla logo z minimalną ilością kolorów i stosunkowo prostym designem – tym właśnie jest większość logotypów. Sitodruk, podobnie jak druk winylowy, jest stosowany, gdy logo jest nanoszone na kolor zadaszenia, np. czarny lub biały. Sitodruk jest najbardziej opłacalny, gdy potrzeba 5 lub więcej parasoli. Jeśli potrzebujesz mniej parasoli, zalecamy drukowanie na winylu jako ekonomiczną alternatywę. Dzięki sitodrukowi Twój projekt pozostanie wyraźny i wyrazisty.
 

Druk cyfrowy

 
Druk cyfrowy to dobra technika do tworzenia żywych, zawiłych wzorów i wzorów. Druk cyfrowy bierze Twój projekt cyfrowy i drukuje nieograniczoną liczbę kolorów na rolce białego materiału. Metoda ta staje się coraz bardziej efektywna kosztowo, a my otrzymujemy świetną informację zwrotną na temat trwałości koloru po długiej ekspozycji na światło słoneczne.
 

Druk
Winylowy

W przypadku nadruku na winylu, Twoje logo jest przenoszone za pomocą prasy termicznej na jeden z naszych standardowych kolorów zadaszenia, np. biały lub czarny. Ta technika jest świetna, jeśli masz logo z dużą ilością kolorów, lub logo z misternymi detalami. Nadruk na winylu jest również świetny, jeśli wymagasz minimalnego nakładu, nawet jeśli jest to tylko jeden parasol, druk na winylu byłby naszym wyborem. Nadruk na winylu jest idealnym rozwiązaniem dla małych kawiarni, restauracji, pubów i klubów, które potrzebują parasoli z nadrukiem.

Pantone
Pełnokolorowy druk sitodrukowy

Pełnokolorowy sitodruk Pantone to właśnie to – cały parasol będzie w Twoim unikalnym projekcie. Możemy wydrukować dowolny kolor tęczy. Dzięki tej technice Twój zewnętrzny parasol może mieć do 10 różnych kolorów na parasol. Ze względu na koszty założenia, technika ta jest idealna dla dużych zamówień (minimum 15) i często przyciąga duże firmy produkujące napoje, browary, parki tematyczne i hotele.
KONTAKT